Montaż kamer

Montaż kamer szpiegowskich
Montaż kamer szpiegowskich

Oferujemy usługę polegającą na montażu kamer szpiegowskich w przedmiotach lub elementach wyposażenia obiektu. Najlepszym miejscem na instalację kamery szpiegowskiej są urządzenia zasilane z sieci elektrycznej lub elementy znajdujące się w otoczeniu takiego zasilania. Nasze kamery mogą pracować lokalnie (zapis na kartach pamięci lub online – lokalna sieć wi-fi (do 150 m) lub połączenie z internetem (bez ograniczeń). Urządzenia najczęściej zabudowywane są w dekoderach, odtwarzaczach CD/DVD, elementach nagłośnienia, lampach, żyrandolach, telewizorach i monitorach. Dzięki wyselekcjonowanym komponentom, kamery mogą pracować non stop przez całą dobę.

Cena montażu uzależniona jest od miejsca zamontowania kamery. Minimalna kwota, z jaką należy się liczyć to 550 zł brutto (koszt kamery, montażu i karty pamięci microSD 32GB). W celu ustalenia szczegółów i wyceny instalacji prosimy o kontakt telefoniczny: 888-997-888.

 

Oferujemy:

  • Kamery Wi-Fi / bezprzewodowe – umożliwiające podgląd na żywo z odległości do 150m
  • Kamery internetowe WI-FI – podgląd online na telefonie komórkowym lub tablecie. Obraz transmitowany jest na żywo bez względu na odległość
  • Kamery SD – zapis na karcie microSD